Kalkulator Zarosło

Zapraszamy do skorzystania z naszego kalkulatora wyceny donic drewnianych i betonowych na wymiar. Oblicz koszt ocieplanych donic z imitacji betonu i drewnianych na wymiar! Kalkulator uwzględnia kompleksową zieloną realizację. Opcje dodatkowe jak system nawadniania, oświetlenia czy opieka na balkonem wyceniane są indywidualnie.

Wybierz Zarosło dla donic idealnych na Twój taras i balkon!

Zsumuj ilość metrów (bez względu na liczbę donic). Kalkulator oblicza koszt na podstawie pełnych metrów dla donicy o wymiarach 100x40x55h (długość, szerokość i wysokość). Pozwala na poznanie orientacyjnych kosztów zielonej realizacji. Nasze donice wykonujemy na wymiar z dokładnością co do centymetra. Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie.

Donice w ofercie Zarosło

W ofercie Zarosło dostępne są wysokiej jakości doniczki betonowe na taras oraz drewniane donice na wymiar.

Doniczki betonowe na taras

Donice betonowe na wymiar są mrozoodporne, wykonane z dodatkiem włókna szklanego, dzięki czemu są dużo lżejsze od tradycyjnych betonowych donic, z otworami odwadniające w dnie oraz stopkami podporowymi. Cechują się dużą wytrzymałością i nie wywracają się pod wpływem wiatru. Są odporne na deszcz, promieniowanie UV oraz działanie skrajnych temperatur, co sprawia, że zachowują barwę i mogą być użytkowane przez wiele lat. Duże donice betonowe na taras doskonale nadają się do stworzenia całorocznej miejskiej dżungli, do osłonięcia się przed sąsiadami, do stworzenia ogrodu na balkonie.

Drewniane donice na wymiar

Doniczki drewniane na taras są ocieplane, odporne na warunki atmosferyczne. Wykonane są z drewna sosnowego, suszone, gruntowane i impregnowane ręcznie, z otworami odwadniające w dnie. Wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i niesprzyjające czynniki atmosferyczne. Ze względu na swój neutralny wygląd doskonale pasują do tarasów utrzymanych w stylu nowoczesnym, tradycyjnym, jak również rustykalnym. Drewniane donice na wymiar nadają się do sadzenia roślin każdego rodzaju.

Zalety donic na wymiar

Oferta donic na wymiar z imitacji betonu jest skierowana do osób poszukujących indywidualnych, nietuzinkowych rozwiązań. Umożliwia zaprojektowanie tarasu według własnych potrzeb i stworzenie pięknej przestrzeni idealnej do relaksu w pojedynkę lub w gronie bliskich. Dzięki wykorzystaniu doniczek betonowych na taras rośliny pięknie się prezentują i mogą zostać ustawione we wskazanym miejscu, doskonale waloryzując całą przestrzeń. 

Kalkulator Zarosło – jak z niego korzystać?

Koszt betonowych i drewnianych donic na wymiar można obliczyć przy pomocy kalkulatora dostępnego na naszej stronie. Aby uzyskać wycenę projektu, należy wybrać długość donicy i jej wariant oraz zdecydować o chęci skorzystania z kompleksowej zielonej realizacji. 

Wybór długości donicy

W okienku „Wybierz długość donicy w centymetrach” należy podać zsumowaną długość wszystkich donic, bez względu na ich liczbę. Kalkulator oblicza koszt zamówienia na podstawie pełnych metrów dla donicy o długości 100 centymetrów, szerokości 40 centymetrów i wysokości 55 centymetrów. 

Wybór wariantu donicy

W okienku „Wybierz wariant” należy wybrać jedną z dwóch dostępnych opcji. Są to „donica betonowa” lub „donica drewniana”. 

Kompleksowa zielona realizacja

W ostatnim okienku kalkulatora Zarosło, „Kompleksowa zielona realizacja”, klient powinien wybrać wariant „nie”, jeśli zależy mu wyłącznie na zakupie donic, lub wariant „tak”, jeśli chce skorzystać z usługi, na którą składają się: 

  • przygotowanie projektu i jego wyceny, 
  • zamówienie odpowiednich roślin i donic, 
  • transport całego zamówienia, 
  • pełna realizacja projektu, 
  • instalacja oświetlenia i systemu nawadniania na życzenie klienta.

Po kliknięciu przycisku „Przelicz”, klient zostaje poinformowany o orientacyjnym koszcie zamówienia. 

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu!